Gabinet Stomatologiczny

Leczymy ubytki próchnicze i dbamy o to, by pacjenci jak najdłużej mogli cieszyć się naturalnymi zębami. Zdrowy i piękny uśmiech pozytywnie wpływa na samopoczucie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, dlatego w naszej ofercie znajdują się zabiegi wybielania zębów.

Po konsultacji wybieramy najlepszą metodę wybielania, spełniającą oczekiwania pacjenta. W naszym gabinecie korzystamy z systemu wybielania BEYOND. Zabieg ten nie ma skutków ubocznych, jest bezpieczny, a efekt widoczny jest od razu. Inny sposób to wybielanie zębów metodą nakładkową.

Tego typu rozwiązanie dedykowane jest pacjentom, którzy cenią sobie zacisze własnego domu. Każdy może cieszyć się lśniącym i białym uśmiechem. Najważniejsze jest to, by wybielanie zębów odbywało się pod okiem lekarza.
Specjalizujemy się także w innych dziedzinach stomatologii. Endodoncja powszechnie jest znana jako leczenie kanałowe.

Nasze działanie polega na usunięciu martwej miazgi zęba. Nowoczesny sprzęt umożliwia dokładne mechaniczne i chemiczne oczyszczenie, a także poszerzenie kanałów korzeniowych. Zapewnia większą precyzję i zmniejsza czas wykonania zabiegu. Korzystamy z mikroskopu oraz urządzenia zwanego endometrem, który umożliwia przeprowadzenie bezpiecznego leczenia u kobiet w ciąży. Chirurgia stomatologiczna.

Wbrew skojarzeniom to nie tylko usuwanie zębów. Zakres chirurgii stomatologicznej obejmuje także: resekcję polegającą na obcięciu wierzchołka korzenia wraz z przylegającą zmianą zapalną. Inne zabiegi to: podcięcie wędzidełka wargi lub języka, estrakcje zębów mądrości, usunięcie zębów zatrzymanych i wiele więcej.[/vc_column_text]

Gabinet Dentystyczny

Copyright ©2017  Wszelkie Prawa Zastrzeżone